PRODUCENT DREWNIANYCH DOMKÓW NARZĘDZIOWYCH

Domek narzędziowy – dla ładu i porządku w ogrodzie
Drewniany schowek na narzędzia to niezbędne miejsce w Twoim ogrodzie. Dzięki niemu zachowasz porządek oraz unikniesz niepotrzebnego chaosu. W swoim praktycznym drewnianym domku będzie można przechowywać wszystko co wymaga zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą.

Domek ogrodowy możesz wykorzystać na kilka sposobów o każdej porze roku.
W zależności od wielkości możesz przechowywać w nim narzędzia ogrodnicze, rowery, meble ogrodowe, donice. Wszystko będzie łatwo dostępne, zawsze pod ręką. Dodatkowym atutem jest zwolnienie cennej powierzchni w piwnicy. To także świetne miejsce na biesiadowanie. Przy większej powierzchni idealnie sprawdzi się jako pomieszczenie warsztatowe.

Produkcja domków narzędziowych to nasza specjalność

Jako producent domków narzędziowych i zadaszeń od 15 lat tworzymy wyroby z drewna pod indywidualne zamówienia. Nasi stolarze zbudują domek ogrodowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz do powierzchni i stylu Twojego ogrodu. Domki narzędziowe produkujemy w każdym możliwym rozmiarze, z wyposażeniem lub bez, od prostej niewielkiej konstrukcji po duże powierzchnie z zadaszoną werandą. Stawiamy stabilne konstrukcje, którym niestraszne są wiatry, burze, deszcz, słońce, czy śnieg. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Masz wybór
Drewniana szopa narzędziowa zapewnia naturalny wygląd w ogrodzie, dlatego tak dobrze komponuje się z otoczeniem. Najtańszą formą dodatkowego składziku w ogrodzie jest wąska prosta szopa bez okien i podłóg. Dla ułatwienia proponujemy praktyczne podwójne drzwi powiększające wejście do środka. Wybierając model z oknem zapewnisz dopływ cennego światła do wnętrza domku. Szczególnie popularne w ostatnim czasie są drewniane domki z werandą, które świetnie sprawdzą się na pustej działce. Ponadto proponujemy różne kształty dachów oraz kolory, dzięki którym stworzysz przyjazny klimat w Twoim ogrodzie. Dobrym pomysłem jest montaż rynien, które umożliwią zbieranie wody deszczowej do podlewania roślin.

Domek narzędziowy wykonany z drewna może być wszechstronny, łącząc użyteczność i wygodę. Wydzielony ściankami działowymi daje możliwość zarówno przechowywania narzędzi jak i odpoczynku pod zadaszeniem. Drewno bowiem zapewnia przyjemny chłód w lecie

.

WYBRANE REALIZACJE - DOMKI NARZĘDZIOWE

KOLORY DREWNOCHRONU

Zielony

Wiśnia japońska

Tik

Szary

Sosna

Palisander średni

Palisander ciemny

Orzech ciemny

Mahoń

Dąb ciemny

Dąb

Cedr

KOLORY I KSZTAŁTY GONTU

Czarny

Czerwony

Brązowy

Zielony

Czarny 2

Czerwony 2

Brązowy 2

Zielony 2

Brązowy Premium

Grafit Premium

Czarny prostokąt

MOŻESZ BYĆ PEWNY

Terminowość

Jakość materiałów

Gwarancja