PRODUCENT MEBLI OGRODOWYCH - DREWKORD

Gdy dni stają się coraz dłuższe i robi się coraz cieplej zaczynamy przygotowywać swoje ogrody, balkony oraz tarasy do sezonu letniego. Odpoczynek na zewnątrz przy ładnej pogodzie staje się przyjemnością. Ważną rolę odgrywają tutaj meble ogrodowe, przy których można wypić kawę czy zrobić grilla. Coraz większą popularnością cieszą się meble ogrodowe z drewna.

Drewniane meble do ogrodu są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego też tak chętnie wybierane są na zewnątrz. Ponadto wyjątkowo prezentują się w otoczeniu kwiatów i krzewów. Są świetną alternatywą wobec zszarzałych po jednym sezonie stołów i krzeseł z plastiku.

MEBLE OGRODOW POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Jako producent mebli ogrodowych oraz zadaszeń wykonujemy pojedyncze meble takie jak:

  • ławki ogrodowe,
  • stoły ogrodowe,
  • krzesła ogrodowe,
  • zestawy mebli ogrodowych

W skład zestawu mebli drewnianych wchodzi stół ogrodowy oraz krzesła, które są ujednolicone pod względem wielkości i wzoru.

Produkcja drewnianych mebli ogrodowych to nasza specjalność. Od 15 lat wykonujemy produkty z drewna, które zachwycają różnorodnością oraz wysoką jakością wykonania.

W naszej ofercie znajdziesz solidne meble z drewna w różnych wzorach: okrągłe, kwadratowe lub prostokątne w rozsądnej cenie – dokładnie takie jakie szukasz.

Czy to we własnym ogrodzie, czy na tarasie, a nawet małym balkonie możesz choć na chwilę oderwać się od codzienności i odetchnąć na świeżym powietrzu.
Dzięki drewnianym krzesłom oraz ławkom miło spędzisz czas na łonie natury, odpoczniesz oraz zrelaksujesz się. Stoły z pewnością przekonają Cię niepowtarzalnym stylem.
Z naszymi rodzinnymi zestawami mebli ogrodowych wykonanymi z drewna Twój ogród będzie niepowtarzalny, a zarazem odpowiedni do letniego wypoczynku i kontaktów towarzyskich.

MEBLE DO OGRODU NA LATA

Drewno odpowiednio zabezpieczone jest odporne na warunki atmosferyczne. Mimo, iż nasze drewniane meble są impregnowane, by służyły przez lata należy o nie regularnie dbać.

Jednakże cały trud i wysiłek włożony w pielęgnację drewna zostanie nagrodzony naturalnym ciepłym widokiem, emanującym przytulnością.

Masz dodatkowe pytania ?
Zadzwoń do nas w godzinach pracy, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz przedstawimy ofertę na Twoje indywidualne zamówienie.

KOLORY DREWNOCHRONU

Zielony

Wiśnia japońska

Tik

Szary

Sosna

Palisander średni

Palisander ciemny

Orzech ciemny

Mahoń

Dąb ciemny

Dąb

Cedr

KOLORY I KSZTAŁTY GONTU

Czarny

Czerwony

Brązowy

Zielony

Czarny 2

Czerwony 2

Brązowy 2

Zielony 2

Brązowy Premium

Grafit Premium

Czarny prostokąt

MOŻESZ BYĆ PEWNY

Terminowość

Jakość materiałów

Gwarancja