DREWNIANE ZADASZENIA TARASÓW

Marzysz o odpoczynku po pracy w swoim ogrodzie ? Ale dokucza Ci palące słońce w lecie i jesienny deszcz…

Mamy dla Ciebie niedrogie rozwiązanie – drewniane zadaszenie tarasu – które zapewni Ci przyjemne spędzenie wolnego popołudnia w ogrodzie.
Drewniany dach tarasowy ochroni Cię przed deszczem i wiatrem oraz zapewni upragniony cień.

Producent zadaszeń tarasów

Specjalizujemy się w produkcji zadaszeń tarasowych oraz altan. Projektujemy i wykonujemy indywidualne konstrukcje na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszym drewnianym zadaszeniom stworzysz część wypoczynkową w ogrodzie, godzinami relaksując się na świeżym powietrzu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Zadaszenie tarasu z reguły opiera się o budynek, aczkolwiek może być także konstrukcją wolnostojącą. Drewniany dach tarasowy może być płaski, spadzisty, a nawet spiczasty. Stabilność konstrukcji zapewnia wysokiej jakości gatunek drewna. Drewno należy regularnie pielęgnować by pozostawało stabilne i atrakcyjne wizualnie.

Drewniane zadaszenie w trosce o Ciebie i Twoje meble ogrodowe.
Dach tarasowy z drewna wybierany jest przez właścicieli domów i ogrodów ze względu na stworzenie zacisznego miejsca, w którym można posiedzieć ciesząc się spokojem. Ponadto drewniana konstrukcja tarasowa upiększa ogród i stwarza wyjątkową atmosferę.
Posiadając zadaszony taras możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół. To świetne miejsce do spotkań towarzyskich. Możesz delektować się poranną aromatyczną filiżanką kawy, zjeść śniadanie w otoczeniu przyrody, a nawet poczytać książkę. Zabudowanie tarasu drewnianym dachem ochroni Twoje meble ogrodowe oraz da Ci możliwość korzystania z niego nawet przy złej pogodzie.

Pergola. Otwartym rodzajem zadaszenia jest pergola. Drewniana konstrukcja z reguły z kilkoma poprzeczkami służy jako wsparcie dla pnączy, które rozrastając się tworzą naturalny zielony dach. Przesiadując pod tego typu zadaszeniem ma się poczucie jakby się było w samym środku natury. Poprzez roślinność z góry na taras wpadnie więcej promieni słonecznych z zachowaniem przyjemnego chłodu.

Zadaszenie wejścia do domu

Drewniane dachy tarasowe montowane z przodu budynku mogą zostać przedłużone, dzięki czemu zabezpieczone zostanie wejście do domu przed kapryśnymi warunkami atmosferycznymi. Wraz z zadaszonym tarasem otrzymasz zadaszone miejsce, które wykorzystasz w różnorodny sposób, np. na pozostawienie butów przed wejściem do domu.

.

KOLORY DREWNOCHRONU

Zielony

Wiśnia japońska

Tik

Szary

Sosna

Palisander średni

Palisander ciemny

Orzech ciemny

Mahoń

Dąb ciemny

Dąb

Cedr

KOLORY I KSZTAŁTY GONTU

Czarny

Czerwony

Brązowy

Zielony

Czarny 2

Czerwony 2

Brązowy 2

Zielony 2

Brązowy Premium

Grafit Premium

Czarny prostokąt

MOŻESZ BYĆ PEWNY

Terminowość

Jakość materiałów

Gwarancja