DREWNIANE ZADASZENIA TARASÓW – 3 zalety

Zadaszenie tarasu to idealne rozwiązanie, gdy ten narażony jest na mocne słońce czy zmiany pogody. Dzięki płytom z poliwęglanu lub gontowi bitumicznemu możemy cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu również jesienią czy wczesną wiosną. Nawet i zimą, gdy pogoda jest sprzyjająca, wypicie kawy pod zadaszonym tarasem to świetny sposób na zaczerpnięcie świeżego powietrza i relaks.

Mamy dla Ciebie niedrogie rozwiązanie – drewniane zadaszenie tarasu – które zapewni Ci przyjemne spędzenie wolnego popołudnia w ogrodzie.
Drewniany dach tarasowy ochroni Cię przed deszczem i wiatrem oraz zapewni upragniony cień.

Zadaszenie TARASOWE Z DREWNA – PRODUCENT

Specjalizujemy się w produkcji zadaszeń tarasowych oraz altan. Projektujemy i wykonujemy indywidualne konstrukcje na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki naszym drewnianym zadaszeniom stworzysz część wypoczynkową w ogrodzie, gdzie będziesz mógł godzinami relaksować się na świeżym powietrzu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Zadaszenie tarasu z reguły opiera się o budynek, aczkolwiek może być także konstrukcją wolnostojącą. Drewniany dach tarasowy może być płaski, spadzisty, a nawet spiczasty. Stabilność konstrukcji zapewnia wysokiej jakości gatunek drewna. Drewno należy regularnie pielęgnować, by pozostawało trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Drewniane zadaszenie w trosce o Ciebie i Twoje meble ogrodowe.

Dach tarasowy z drewna wybierany jest przez właścicieli domów i ogrodów ze względu na stworzenie zacisznego miejsca, w którym można posiedzieć, ciesząc się spokojem. Ponadto drewniana konstrukcja tarasowa upiększa ogród i stwarza wyjątkową atmosferę. Posiadając zadaszony taras, możesz przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół. To świetne miejsce do spotkań towarzyskich. Możesz delektować się poranną aromatyczną filiżanką kawy, zjeść śniadanie w otoczeniu przyrody, a nawet poczytać książkę. Zabudowanie tarasu drewnianym dachem ochroni Twoje meble ogrodowe oraz da Ci możliwość korzystania z niego nawet przy złej pogodzie.

Otwartym rodzajem zadaszenia jest pergola. Drewniana konstrukcja z reguły z kilkoma poprzeczkami służy jako wsparcie dla pnączy, które, rozrastając się, tworzą naturalny zielony dach.

Przesiadując pod tego typu zadaszeniem, ma się poczucie harmonii i połączenia z naturą. Poprzez roślinność, od góry na taras wpadnie więcej promieni słonecznych z zachowaniem przyjemnego chłodu.

Zadaszenie wejścia do domu

Drewniane dachy tarasowe, montowane z przodu budynku, mogą zostać przedłużone. Tak powstały dodatkowy ganek, idealnie zabezpieczy domowników przed kapryśnymi warunkami atmosferycznymi. Wychodząc z mieszkania i zatrzymując się pod wiatką, mamy możliwość na spokojnie przygotować sobie parasol, czy założyć buty. Wraz z zadaszonym tarasem otrzymasz zadaszone miejsce, które wykorzystasz w różnorodny sposób, np. na pozostawienie obuwia, toreb z zakupami czy mokrej parasolki. Tak zwany ganek czy też daszek świetnie sprawdzi się zarówno w domach piętrowych jak i parterowych.

.

6

KOLORY I KSZTAŁTY GONTU

gont czarny drewkord

Czarny

gont czerwony drewkord

Czerwony

gont brazowy drewkord

Brązowy

gont zielony drewkord

Zielony

gont czarny 2 drewkord

Czarny 2

gont czerwony 2 drewkord

Czerwony 2

gont brazowy 2 drewkord

Brązowy 2

gont zielony 2 drewkord

Zielony 2

gont brazowy premium drewkord

Brązowy Premium

gont grafit premium drewkord

Grafit Premium

gont czarny prostokat drewkord

Czarny prostokąt

drewkord doswiadczenie 1

MOŻESZ BYĆ PEWNY

drewkord iko 1

Terminowość

drewkord iko 2

Jakość materiałów

drewkord iko 3

Gwarancja

promocja 10% rabatu