PRODUCENT DREWNIANYCH WIAT GARAŻOWYCH - DREWKORD

Wiata drewniana dla Twojego auta. Myślisz o zadaszeniu, które ochroni Twoje auto przed warunkami atmosferycznymi ?
Drewniana wiata jest świetną alternatywą dla garażu. Szczególnie dobrze sprawdzi się na mniejszych działkach, które nie pomieszczą pełnowymiarowego garażu.

 
Zaletą wiaty garażowej jest przewiewna drewniana konstrukcja, dzięki której szybko ucieknie wilgoć, a dodatkowo zajmie dużo mniej miejsca od garażu.
Drewniana wiata może zostać zagospodarowana w dwojaki sposób. W zimie i przy niepogodzie może służyć do parkowania, natomiast w lecie może stać się idealnym miejscem do imprezowania na świeżym powietrzu.

Nowoczesną wiatę z drewna indywidualnie dopasujemy do Twojego miejsca postojowego. 
Ochroń swój pojazd przed słońcem, wiatrem, burzą, czy śniegiem. Wybierz zadaszenie drewniane oferujące wiele korzyści. Jedną z nich jest pozostawienie pod wiatą auta, którego w zimie nie trzeba będzie odśnieżać ani skrobać szyb. Wystarczy wsiąść i jechać. A w deszczową pogodę wysiąść z auta bez obaw o przemoknięcie.

Jako producent wiat garażowych i altan drewnianych wykonamy dla Ciebie zadaszenie w dowolnym rozmiarze. Zadaszenie zbudujemy zgodnie z Twoimi sugestiami. Będziesz mieć wpływ na rozmiar, kolor, czy konstrukcję dachu. Zamówienie zrealizujemy także na podstawie Twojego szkicu, rysunku lub zdjęcia.

JAKĄ WIATĘ MOŻEMY WYKONAĆ DLA CIEBIE ?

Dla jednego czy kilku pojazdów ? A może dla jednośladu ? Czy może z praktycznym pomieszczeniem na narzędzia ? A co powiesz na wiatę ze ścianami bocznymi ?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb, czekamy na kontakt od Ciebie.
Kompleksowo zajmiemy się Twoim zleceniem. Nasi doświadczeni monterzy dostarczą cały materiał na Twoją działkę oraz zadbają o kompletny montaż Twojej nowej wiaty.

Drewniane wiaty garażowe coraz częściej zastępują garaże w wielu domach. Wykonujemy zarówno konstrukcje wolnostojące jak także będące przedłużeniem budynku, dzięki któremu zyska wejście do domu. Stabilne konstrukcje z dachem płaskim, jednospadowym lub dwuspadowym dają możliwość montażu na dachu paneli fotowoltaicznych.

drewkord doswiadczenie 1

MOŻESZ BYĆ PEWNY

drewkord iko 1

Terminowość

drewkord iko 2

Jakość materiałów

drewkord iko 3

Gwarancja

promocja 10% rabatu