PRODUCENT DREWNIANYCH DOMKÓW NARZĘDZIOWYCH

Domki narzędziowe – dla ładu i porządku w ogrodzie

Drewniany schowek na narzędzia to niezbędne miejsce w Twoim ogrodzie. Dzięki niemu zachowasz porządek oraz unikniesz niepotrzebnego chaosu. W swoim praktycznym drewnianym domku będzie można przechowywać wszystko, co wymaga zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą.

Domek ogrodowy możesz wykorzystać na kilka sposobów o każdej porze roku.
W zależności od wielkości możesz przechowywać w nim narzędzia ogrodnicze, rowery, meble ogrodowe, donice. Wszystko będzie łatwo dostępne, zawsze pod ręką. Dodatkowym atutem jest zwolnienie cennej powierzchni w piwnicy. To także świetne miejsce na biesiadowanie. Przy większej powierzchni idealnie sprawdzi się jako pomieszczenie warsztatowe.

domki narzędziowe to nasza specjalność

Jako producent domków narzędziowych i zadaszeń od 15 lat tworzymy wyroby z drewna pod indywidualne zamówienia. Nasi stolarze zbudują domek ogrodowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz do powierzchni i stylu Twojego ogrodu. Domki narzędziowe produkujemy w każdym możliwym rozmiarze, z wyposażeniem lub bez, od prostej niewielkiej konstrukcji po duże powierzchnie z zadaszoną werandą. Stawiamy stabilne konstrukcje, którym niestraszne są wiatry, burze, deszcz, słońce, czy śnieg. Bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Masz wybór
Drewniana szopa narzędziowa zapewnia naturalny wygląd w ogrodzie, dlatego tak dobrze komponuje się z otoczeniem. Najtańszą formą dodatkowego składziku w ogrodzie jest wąska prosta szopa bez okien i podłóg. Dla ułatwienia proponujemy praktyczne podwójne drzwi powiększające wejście do środka. Wybierając model z oknem, zapewnisz dopływ cennego światła do wnętrza domku. Szczególnie popularne w ostatnim czasie są drewniane domki z werandą, które świetnie sprawdzą się na pustej działce. Ponadto proponujemy różne kształty dachów oraz kolory, dzięki którym stworzysz przyjazny klimat w Twoim ogrodzie. Dobrym pomysłem jest montaż rynien, które umożliwią zbieranie wody deszczowej do podlewania roślin.

Domek narzędziowy wykonany z drewna może być wszechstronny, łącząc użyteczność i wygodę. Wydzielony ściankami działowymi, daje możliwość zarówno przechowywania narzędzi jak i odpoczynku pod zadaszeniem. Drewno bowiem zapewnia przyjemny chłód w lecie

Domek narzędziowy Jan

Domek narzędziowy Julek

Domek narzędziowy Kamil

Domek narzędziowy Krystian

Domek narzędziowy Kuba

Domek narzędziowy Piotr

Domek narzędziowy Wiktor

WYBRANE REALIZACJE - DOMKI NARZĘDZIOWE

6

KOLORY I KSZTAŁTY GONTU

gont czarny drewkord

Czarny

gont czerwony drewkord

Czerwony

gont brazowy drewkord

Brązowy

gont zielony drewkord

Zielony

gont czarny 2 drewkord

Czarny 2

gont czerwony 2 drewkord

Czerwony 2

gont brazowy 2 drewkord

Brązowy 2

gont zielony 2 drewkord

Zielony 2

gont brazowy premium drewkord

Brązowy Premium

gont grafit premium drewkord

Grafit Premium

gont czarny prostokat drewkord

Czarny prostokąt

drewkord doswiadczenie 1

MOŻESZ BYĆ PEWNY

drewkord iko 1

Terminowość

drewkord iko 2

Jakość materiałów

drewkord iko 3

Gwarancja

promocja 10% rabatu